Fala - nad morzem

wczasy, wakacje, urlop

 

Wekendowa wycieczka na każdą kieszeń - Władyslawowo

23 listopad 2009r.

Serdecznie zapraszamy na krótki weekendowy wypad do Władysławowa, wystarczy troszkę chęci, pogoda i towarzysz  aby zapomnieć o problemach dnia codziennego. Niezależnie gdzie aktualnie mieszkasz, co aktualnie robisz tu odnajdziesz odskocznię od codziennego dnia, problemów w pracy, nieznośnego przełożonego, wrócisz w poniedziałek rano z innym humorem, z innym punktem widzenia, z uśmiechem, z większa ilością pozytywnej energii, ludzie dostrzega Cię bardziej pozytywniej,


Sylwester nad morzem

21 listopad 2009r.

Sylwester nad morzem - oferta ciesząca się obecnie wielką popularnością z uwagi na fakt, iż coraz większa ilość hoteli nad morzem, pensjonatów oraz innych podmiotów z branży noclegowej prowadzi działalność całoroczną. Często uważamy, iż to w jakim sposób spędzimy ten wieczór zaważy na tym, jaki będzie nasz cały nadchodzący rok. Zależy nam żeby sylwestrowa noc była wyjątkowa i spędzona w szampańskim nastroju.


Śniadania jako dodatkowy element oferowany przez właścicieli kwater nadmorskich

29 listopad 2009r.

Kwatery nad morzem maja olbrzymią szansę rozwoju w kierunku B&B Czyli Bed and Brekfast, tak zwane noclegi ze śniadaniem, Jeśli cofniemy się kilkanaście lat w stecz  turyste satysfakcjonował zwykły pokój nad morzem, bez toalet, TV Internetu, obecnie wymagania wzrosły min do pokoju z prywatną toaletą .