Fala - nad morzem

wczasy, wakacje, urlop

 

Letnik.pl - baza ofert na wczasy nad morzem

23 marca 2009r.

Baza ofert na wczasy nad polskim morzem. Wyszukaj ofertę dla siebie spośród blisko tysiąca obiektów noclegowych! Łatwa nawigacja, przystępne informacje bogato ilustrowane! oferty na wczasy nad morzem. Polecamy oferty na wczasy nad morzem w Polsce dostępne w serwisie www.letnik.pl. Nad polskim morzem spotkasz tylko i wyłącznie polską gościnność! Nad polskim zjesz polskie potrawy, to co lubisz podane tak jak lubisz!


nad morzem - Łeba

02 czerwca 2009r.

Wśród najpopularniejszych polskich kurortów turystycznych położonych nad brzegiem Bałtyku możemy wymienić miasto Łeba. Dziś, licząca sobie niewiele ponad cztery tysiące mieszkańców miasto Łeba oferuje spory wachlarz atrakcji.


Półwysep Helski

08 lutego 2010r.

Półwysep Helski to cypel oddzielający Zatokę Gdańską od Morza Bałtyckiego. Obecnie na całej długości jest stały ląd - prowadzi tu kolej oraz droga 2 pasmowa. Półwysep helski to miejscowości: Jastarnia, Jurata, Hel, Chałupy. W sezonie letnim kąpieliska i wypożyczalnie sprzętu sportowego nad morzem oferują zarówno relaksującą kąpiel jak i okazję do uprawiania sportów wodnych.