Fala - nad morzem

wczasy, wakacje, urlop

 

Oferty na wczasy nad morzem

23 kwiecień 2009r.

Każdy z nas uwielbia podróżować. Wakacje, wczasy, lato, słońce, plaża, morze, piękna pogoda – wszystko to sprzyja urlopowi, dobremu wypoczynkowi. W Polsce jest tak wiele pięknych miejsc, tak wiele zakątków, które warto zobaczyć. Zapraszamy i zachęcamy do wypoczynku letniego nad polskim Bałtykiem


nad morzem - Łeba

02 czerwiec 2009r.

Wśród najpopularniejszych polskich kurortów turystycznych położonych nad brzegiem Bałtyku możemy wymienić miasto Łeba. Dziś, licząca sobie niewiele ponad cztery tysiące mieszkańców miasto Łeba oferuje spory wachlarz atrakcji.


Sarbinowo

16 luty 2010r.

Sarbinowo - położone 7 km na zachód od Mielna od lat widnieje na mapie turystycznej polskiego Wybrzeża. Pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z 1309 roku. Przed laty wieś leżała w odległości 1,5 km od morskiego brzegu. Na początku naszego stulecia podstępny Bałtyk zaczął wdzierać się pod naszą osadę. Aby powstrzymać żywioł, w 1910r. wzniesiono wzdłuż plaży kilometrowy kamienno-betonowy mur oporowy. Atrakcją turystyczną w Sarbinowie jest kościół z 1856r. z wysoką wieżą zbudowaną na planie ośmiokąta oraz chałupa rybacka z pokrytym trzciną dachem z 1804r.


nad morzem - Jastrzębia Góra

24 maj 2009r.

Jastrzębia Góra miejscowość turystyczna nad Bałtykiem w sąsiedztwie Władysławowa. Od 1920 roku Jastrzębia Góra stała się popularnym ośrodkiem spotkań wakacyjnych elit intelektualnych. Wypoczywali tu między innymi Józef Piłsudski, Edward Rydz-Śmigły i Ignacy Mościcki. Wygodny dojazd ułatwił rozwój miejscowości, dzięki czemu szybko stała się ona jednym z najpopularniejszych kurortów na polskim wybrzeżu.


Grzybowo

16 luty 2010r.

Grzybowo to miejscowość leżąca w bezpośrednim sąsiedztwie morza oddalona ok. 4 km od Kołobrzegu, posiadająca piękną szeroką plażę z drobnym piaskiem bez związków mineralnych. Woda w bezpośrednim sąsiedztwie lini brzegowej (w odległości ok. 350 m) ma głębokość od 0,8 do 3 metrów, bez dołów i ostrych kamieni co pozwala bezpiecznie korzystać z kąpieli morskich.


Lato 2010

18 maj 2010r.

Każdego lata polskie wybrzeże Morza Bałtyckiego zapełnia się tysiącami turystów, wczasowiczów i kuracjuszy spragnionych słońca i ochłody w morskich falach. Wychodząc z założenia, że leżenie plackiem na piasku, choć niewątpliwie przyjemne, może się z czasem trochę znudzić, pragniemy Państwu zaproponować lekturę stanowiącą uzupełnienie wypoczynku lub alternatywę na (odpukać w niemalowane) niepogodne dni. Tym, którzy lubią planować wyjazd dużo wcześniej przewodnik może dostarczyć garść informacji pozwalających wybrać miejsce wypoczynku zgodnie z zainteresowaniami i upodobaniami.