Fala - nad morzem

wczasy, wakacje, urlop

 

Letnik.pl - baza ofert na wczasy nad morzem

23 marca 2009r.

Baza ofert na wczasy nad polskim morzem. Wyszukaj ofertę dla siebie spośród blisko tysiąca obiektów noclegowych! Łatwa nawigacja, przystępne informacje bogato ilustrowane! oferty na wczasy nad morzem. Polecamy oferty na wczasy nad morzem w Polsce dostępne w serwisie www.letnik.pl. Nad polskim morzem spotkasz tylko i wyłącznie polską gościnność! Nad polskim zjesz polskie potrawy, to co lubisz podane tak jak lubisz!


nad morzem - Ustka

03 lipca 2009r.

Ustka - słońce, plaża, port... Obszerna baza noclegowa to niezliczone, nowoczesne pensjonaty, hotele kwatery prywatne oraz domki letniskowe. Ustka nie służy tylko do leżenia. Warto czasem wstać z plażowego ręcznika i rozejrzeć się po okolicy. Na początek o plaży - nadmorskiej plaży w Ustce. Kolorowy tłum turystów, opaleni ratownicy i ratowniczki, ogromne dmuchane zabawki dla dzieci, sprzedawcy lodów... Lub... Bezkresna przestrzeń, szum fal i nawoływanie mew. Usteckie plaże zadowolą każdego. Ustecki port, ujście rzeki Słupia dzieli nadmorską plażę na zachodnią i wschodnią. Oba brzegi plaż łączy jedynie kursujący prom (koszt kilku zł.).


Ustka

16 lutego 2010r.

Ustka to miejscowość rybacka, która dzięki licznym sanatoriom ,  ośrodkom wczasowym , pensjonatom i oczywiście drogocennemu klimatowi w 1974 r. otrzymała status uzdrowiska.  Oprócz wylegiwania się na plaży przyjeżdża się tu po to , aby podleczyć nadwyrężony żołądek , bolące gardło lub reumatyzm. Ustka jest miastem gdzie sezon trwa cały rok.