Fala - nad morzem

wczasy, wakacje, urlop

 

nad morzem - Władysławowo

05 maja 2009r.

Władysławowo - nazwa kojarzona z letnim wypoczynkiem nad polskim morzem. Szerokie piaszczyste plaże, ciekawe położenie u nasady półwyspu helskiego, port rybacki to niektóre atrakcje umilające wypoczynek przyjezdnym gościom.


Kaszubskie Oko - nad morzem

21 listopada 2009r.

Piękne widoki okolic Jeziora Żarnowieckiego, elektrowni wodno-szczytowej można podziwiać z 44-metrowej wieży widokowej w gminie Gniewino - nazwanej "Kszubskie Oko".


zdjęcia z Władysławowa

23 listopada 2009r.

Każdy z nas robi zdjęcia z wakacji nad morzem, możesz to wykorzystać….. Jeśli masz trochę zdolności fotograficznych możesz w prosty sposób zarobić na...


Wekendowa wycieczka na każdą kieszeń - Władyslawowo

23 listopada 2009r.

Serdecznie zapraszamy na krótki weekendowy wypad do Władysławowa, wystarczy troszkę chęci, pogoda i towarzysz  aby zapomnieć o problemach dnia codziennego. Niezależnie gdzie aktualnie mieszkasz, co aktualnie robisz tu odnajdziesz odskocznię od codziennego dnia, problemów w pracy, nieznośnego przełożonego, wrócisz w poniedziałek rano z innym humorem, z innym punktem widzenia, z uśmiechem, z większa ilością pozytywnej energii, ludzie dostrzega Cię bardziej pozytywniej,


nad morzem - Jastrzębia Góra

24 maja 2009r.

Jastrzębia Góra miejscowość turystyczna nad Bałtykiem w sąsiedztwie Władysławowa. Od 1920 roku Jastrzębia Góra stała się popularnym ośrodkiem spotkań wakacyjnych elit intelektualnych. Wypoczywali tu między innymi Józef Piłsudski, Edward Rydz-Śmigły i Ignacy Mościcki. Wygodny dojazd ułatwił rozwój miejscowości, dzięki czemu szybko stała się ona jednym z najpopularniejszych kurortów na polskim wybrzeżu.